Informacija

Tipas
Uždaro tipo
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
Strategija
Oro uosto viešbučio vystymas bei operavimas
Objektas
Rygos oro uosto viešbutis
Atidarymas
2022 II ketvirtis
Fondo Pradžios data
2019 03 04
Veiklos trukmė
5 + 3

Apie fondą

Šis fondas valdo naujai statomą 3* viešbutį šalia Rygos oro uosto.

Valdomas objektas:

 • Atstumas nuo oro uosto: 1,2 km.
 • Prekinis ženklas: „Hampton by Hilton“.
 • Skolos/pradinės investicijos santykis (LTC): 43.5%

 

Ryga – Baltijos šalių transporto centras

Ryga yra didžiausias miestas ir industrinis, verslo bei sporto centras Baltijos šalyse, puikiai pasiekiamas oru, jūra, keliais bei geležinkeliu. Geras susisiekimas skantina teigiamą miesto turizmo sektoriaus augimą.

Rygos oro uosto (RIX) keleivių srautas per paskutinius 5 metus vidutiniškai augo po 8,2 % per metus, o 2019 m. srautas pasiekė beveik 7,8 mln.

22% Rygos viešbučių priklauso „Radisson“ tinklui, tačiau apgyvendinimo rinka nėra prisotinta tarptautiniais tinklais. 69% viešbučių kambarių nepriklauso jokiam tarptautiniam viešbučių tinklo prekiniam ženklui.

RIX plėtros planai darys teigiamą įtaką viešbučio veiklos rezultatams.

Komanda

Laurynas Antropikas
Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

Laurynas Antropikas

Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

PATIRTIS

 • Orion Securities – Įmonių finansų projektų vadovas
 • Orion Securities – Finansų analitikas
 • Roland George Investment Program – Vertybinių popierių analitikas

IŠSILAVINIMAS

 • Stetson University – Finansų ir verslo administravimo bakalauro studijos
Vincas Vosylius
Analitikas

Vincas Vosylius

Analitikas

PATIRTIS

 • BaltCap – vasaros praktika
 • SSE Riga Investment Fund – Portfelio valdytojas

IŠSILAVINIMAS

 • Stockholm School of Economics in Riga – Ekonomikos bakalauras

Riga Airport Hotel

  Dokumentai

  Svarbi
  informacija

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

  Norėdami gauti daugiau su fondu susijusios informacijos, kreipkitės telefonu +370 618 74816 arba el.paštu info@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite prospektą ir kitus su fondu susijusius dokumentus.

  Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Plačiau