Informacija

Tipas
Uždaro tipo
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
Strategija
Investavimas į prabangius viešbučius Europos šalyse
REGIONAS
Europa
Siekiamas fondo dydis
100 000 000 EUR
Pradžios data
2022 12 27

Apie fondą

I Asset Management valdomas fondas Luxury Hotels Fund – nekilnojamojo turto investicinis fondas, investuojantis į prabangius viešbučius Europos šalyse.

Šiuo metu fondas yra investavęs į istorinį 5* viešbutį „Radisson Collection Astorija“ Vilniaus centre.

Komanda

Laurynas Antropikas
Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

Laurynas Antropikas

Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

PATIRTIS

  • Orion Securities – Įmonių finansų projektų vadovas
  • Orion Securities – Finansų analitikas
  • Roland George Investment Program – Vertybinių popierių analitikas

IŠSILAVINIMAS

  • Stetson University – Finansų ir verslo administravimo bakalauro studijos
Lukas Mielinis
Investicinių projektų vadovas | Hotels Fund

Lukas Mielinis

Investicinių projektų vadovas | Hotels Fund

PATIRTIS

  • INVL Asset Management – Finansų analitikas
  • SB Asset Management – Analitikas

IŠSILAVINIMAS

  • ISM University of Management and Economics – Finansų bakalauras

Dokumentai

Svarbi
informacija

Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

Norėdami gauti daugiau su fondu susijusios informacijos, kreipkitės telefonu +370  arba el.paštu mm@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite prospektą ir kitus su fondu susijusius dokumentus.

Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

Plačiau