Informacija

Tipas
Uždaro tipo
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
Strategija
Investavimas į prabangius viešbučius Europos šalyse
REGIONAS
Europa
Siekiamas fondo dydis
100 000 000 EUR
Pradžios data
2022 12 27

Apie fondą

„I Asset Management“ valdomas fondas „Luxury Hotels Fund“ – tai nekilnojamojo turto investicinis fondas, investuojantis į prabangius viešbučius Europos šalyse.

Šiuo metu fondas yra investavęs į istorinį 5* viešbutį „Radisson Collection Astorija“, esantį Vilniaus centre.

Komanda

Laurynas Antropikas
Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

Laurynas Antropikas

Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

PATIRTIS

  • Orion Securities – Įmonių finansų projektų vadovas
  • Orion Securities – Finansų analitikas
  • Roland George Investment Program – Vertybinių popierių analitikas

IŠSILAVINIMAS

  • Stetson University – Finansų ir verslo administravimo bakalauro studijos
Lukas Mielinis
Investicinių projektų vadovas | Hotels Fund

Lukas Mielinis

Investicinių projektų vadovas | Hotels Fund

PATIRTIS

  • INVL Asset Management – Finansų analitikas
  • SB Asset Management – Analitikas

IŠSILAVINIMAS

  • ISM University of Management and Economics – Finansų bakalauras

Dokumentai

Svarbi
informacija

ĮSPĖJIMAS: Pateikiama informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų ar būsimų finansinės grąžos prognozių. Prieš priimant sprendimą investuoti yra patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir įvertinti rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria Fondas. Galutinė informacija apie sąlygas yra pateikiama Fondo prospekte ir  taisyklėse. Tik remiantis šia informacija bei savo individualia analize galite priimti investicinius sprendimus.

Investicijų vertė gali tiek kilti, tiek ir kristi, todėl Fondo veiklos laikotarpiu galimi dideli  investicinių vienetų verčių svyravimai. Šiam produktui nenumatyta jokia apsauga nuo būsimų rinkos veiklos rezultatų, todėl galite netekti dalies arba visos savo investuotos sumos. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių, arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar kitas alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

Norėdami gauti daugiau su Fondu susijusios informacijos, kreipkitės el. paštu info@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite Fondo taisykles, prospektą ir kitus  susijusius dokumentus.

Plačiau