„I Asset Management“ baigė viešbučio Krokuvoje statybas

2022 04 08

Investicijų bendrovės „I Asset Management“ fondas baigė statyti trijų žvaigždučių viešbutį „Hampton by Hilton“ šalia Lenkijos Krokuvos oro uosto.

Beveik 7.000 kv. m ploto viešbutyje įrengti 173 kambariai, į projektą fondas investavo 16,3 mln. Eur.

Pasak Lauryno Antropiko, „Airport Hotels Fund“ valdytojo, Krokuva viešbučio statyboms buvo pasirinkta išanalizavus Lenkijos augimo prognozes, aukštą Krokuvos verslo ir turizmo potencialą bei besiplečiančio Krokuvos tarptautinio oro uosto perspektyvas.

„Investicijų į oro uostų viešbučius kryptį pasirinkome dar gerokai iki pandemijos, atsižvelgdami į palankias turizmo ir mobilumo regione tendencijas, tačiau šis laikotarpis buvo sudėtingas dėl nežinomybės, kaip apskritai atrodys turizmo verslas ateityje. Šiandien esame tikri, kad mūsų sprendimas tęsti per pandemiją pradėtą viešbučio Krokuvoje projektą pasiteisino, nepaisant vyravusių pesimistinių prognozių turizmo sektoriui”, – pranešime cituojamas sako L. Antropikas.

Brangstančios statybos vis dėlto koreguoja fondo plyno lauko investicijų strategiją, todėl bus ieškoma jau pastatytų objektų Centrinėje ir Rytų Europoje.

„Užsidarė dalis skrydžių, brangsta lėktuvų degalai, dėl geopolitinės įtampos regione prognozuojama mažiau atvykstančių turistų. Kita vertus, daugėja atvykstančių įvairių šalių delegacijų, auga laikinai pasitraukusių iš Ukrainos žmonių srautai, todėl poreikis apgyvendinimui net ir pasikeitus keliautojų srautams išlieka aukštas”, – teigia jis.

2020 m. spalį prie Vilniaus oro uosto taip pat atidarytas 120 kambarių viešbutis „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre“, į kurį „Airport Hotels Fund“ investavo 10 mln. Eur.

Daugiau skaitykite: vz.lt bei 15min.lt

Dalintis