„I Asset Management“ valdyba pasipildė nauju nariu

2020 10 09

Turto valdymo bendrovės „I asset management“ valdyba pasipildė nauju valdybos nariu. Juo tapo nuo 2020 sausio prie komandos prisijungęs Simonas Jurgionis. Simonas bendrovėje ir toliau eis ryšių su investuotojais vadovo bei fondų „Baltic Green Fund“ bei „NuCapital“ privačios skolos fondo investicijų direktoriaus pareigas.

Simonas Jurgionis

 

Naujasis valdybos narys Simonas Jurgionis, turi daugiau kaip dešimties metų patirtį bankininkystėje ir finansų rinkose. Simonas užėmė įvairias pareigas „Banko Finasta“ ir „SEB“ finansų departamentuose, o pastaruosius metus dirbo „Mogo Finance“ būstinėje Rygoje, kur buvo atsakingas už bendravimą su investuotojais bei lėšų pritraukimą grupės mastu.   

Šiuo metu bedrovės valdyba susideda iš keturių narių. Be jau minėto naujo nario valdybos nario, pareigas šiuo metu taip pat užima „I asset management“ vadovas Ernestas Kazbaras, „NuCapital“ privačios skolos fondo valdytojas Martynas Kavaliauskas bei „IAM Blue Chip I“ fondo valdytoja Indrė Butkevičiūtė, kuri eina valdybos pirmininkės pareigas.

„Šiuo metu I asset management įžengė į naują įmonės plėtros etapą. Džiaugiamės, jog valdyba pasipildė nauju nariu, kuris padės užmegzti, vystyti ir stiprinti ryšius su instituciniais investuotojais ne tik Baltijos šalyse, bet ir tarptautiniu mastu.“ – teigė „I asset management“ vadovas Ernestas Kazbaras.

Dalintis