„PARK INN“ viešbučio prie Vilniaus oro uosto statybos vyksta pagal grafiką

2019 07 10

Vakar kartu su investuotojais aplankėme prie tarptautinio Vilniaus oro uosto statomo viešbučio statybų aikštelę. Susitikimo metu, kartu su investuotojais buvo aptartas projekto progresas. Šiuo metu yra baigti surenkamo konstruktyvo montavimo darbai, pradėtas sandarinti stogas, baigiami stiklinimo darbai, įrengtas pavyzdinis kambarys, montuojamos vidinės pertvaros ir vidaus inžinerija.”

“Galime džiaugtis, kad Vilniaus oro uosto viešbučio statybos vyksta pagal grafiką. „Park Inn“ viešbutis turėtų atsidaryti 2020 II ketvirčio pradžioje. Jau šių metų pabaigoje pasirinktas viešbučio valdytojas „Radisson” pradės rinkti komandą naujam viešbučiui.” – sako Ernestas Kazbaras „I Asset Management” direktorius.

„Airport Hotels” fondas

Šis viešbutis yra viena iš „Airport Hotels” fondo investicijų. Fondo platinimu užsiima investicinis bankas „Orion Securities”, o valdymu – investicijų valdymo bendrovė UAB „I Asset Management”.

„Airport Hotels Fund“ yra nekilnojamojo turto investicinis fondas, nuo 2017 m. investuojantis į naujų viešbučių plėtrą bei esamų viešbučių įsigijimą Europos šalyse. Viešbutis prie Vilniaus oro uosto yra pirmasis investicinio fondo projektas. Antroji investcija yra skirta viešbučiui prie Krokuvos oro uosto. Šio fondo platinimas buvo baigtas šių metų balandžio mėnesį, sklypas jau įsigytas, leidimai gauti ir pradedamos statybos. Taip pat planuojamas viešbutis prie tarptautinio Rygos oro uosto, į kurį fondas planuoja investuoti 14-16 mln. Eur.

Susiję straipsniai:

– Verslo žiniose: Investicijų valdytoja kelia galvą: 80 mln. Eur – į viešbučius, bendrabučius, miškus ir kitus verslus

Dalintis