Pasirašyta sutartis su „HILTON WORLDWIDE“ dėl Krokuvos oro uosto viešbučio

2019 09 24

Rugsėjo 20 d. buvo pasirašyta franšizės sutartis su viešbučių tinklu „Hilton Worldwide“ dėl prie Krokuvos oro uosto vystomo 173 kambarių viešbučio prekinio ženklo – „Hampton by Hilton”.

Projekto architektai „Illiard Architects & Project Management” paruošė pradinį viešbučio konceptą, kuris buvo patvirtintas Hilton atstovų. Šiuo metu yra aktyviai dirbama ties viešbučio dizaino perprojektavimu, greitu metu bus organizuojamas generalinio rangovo konkursas viešbučio statyboms. Planuojama, jog fiziniai darbai sklype prasidės kitų metų pradžioje, o viešbučio statybos bus baigtos 2021 m. spalio mėn.

Pasirinkti viešbučio valdytoją buvo skelbtas konkursas. Buvo rinktasi tarp trijų gerai žinomų tarptautinių viešbučių prekės ženklų: „Radisson” su „Park Inn by Radisson” ir „Radisson” prekiniais ženklais, „AccorHotels” su „iBis Styles” ir „Hilton Worldwide” su „Hampton by Hilton”.

Kodėl pasirinktas „Hampton by Hilton”?

Yra daug priežasčių, kodėl buvo pasirinktas būtent šis prekės ženklas:

– Svarbu, jog „Hilton” yra stiprus ir dinamiškas tarptautinis viešbučių tinklas, turintis virš 5 300 viešbučių. Taip pat „Hilton” turi gerai išvystytą lojalumo progamą, kurioje yra apie 85 mln. Narių.

– „Hampton” viešbučio žinomumas yra aukštas visame pasaulyje. Apie 2 800 „Hilton” prekinio ženklo viešbučių yra „Hampton” viešbučiai. Jie turi naują ir modernų prekinio ženklo standartą, kuris buvo atnaujintas 2018 m. liepos mėn.

– Galiausiai, „Hilton” prekinis ženklas patenka tarp TOP 500 labiausiai vertinamų prekinių ženklų visame pasaulyje (273 vieta).

„Hampton by Hilton” yra žinomas kaip ribotas paslaugas teikiantis viešbučio prekinis ženklas, naudojantis efektyvią koncepciją: patiriamos mažesnės veiklos sąnaudos, tačiau tuo pačiu metu palaikomos aukštesnės kambarių kainos, lyginant su kitais į ribotų paslaugų klasę patenkančiais viešbučiais.

Beto „Hampton by Hilton” viešbučio standartas siūlo konkurencingą, patrauklų ir patogų vidutinio kambario dydį – 21 kv.m.

Dalintis