Informacija

TIPAS
Atviras
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
STRATEGIJA
Blue Chip įmonių akcijos listinguotos JAV biržose ar su šių įmonių akcijomis susijusios išvestinės finansinės priemonės
SIEKIAMAS FONDO DYDIS
100 000 000 USD
PRADŽIOS DATA
2018 01 15
VEIKLOS TRUKMĖ
Neterminuota

Apie fondą

I Asset Management valdomas fondas IAM US BlueChip Growth Fund I – aktyviai valdomas akcijų fondas, kuris investuoja į didelės kapitalizacijos JAV bendrovių akcijas (angl. Blue chip) ir (arba) išvestines finansines priemones, susietas su šiomis akcijomis.

Fondo prioritetas – augimo akcijos, turinčios potencialą augti daugiau nei JAV akcijų rinka. Siekiant sumažinti atskirų bendrovių riziką, investuojama mažiausiai į penkių pasirinktų didelės kapitalizijos JAV bendrovių akcijas.

Komanda

Mantvidas Žėkas
Fondo valdytojas | IAM US Bluechip Growth Fund I

Mantvidas Žėkas

Fondo valdytojas | IAM US Bluechip Growth Fund I

PATIRTIS

 • Orion Securties – Kapitalo rinkų skyriaus vadovas
 • Orion Securties – Vyr. finansų makleris
 • Orion Securties – Finansų makleris

IŠSILAVINIMAS

 • Vilnius University – Ekonomikos bakalauras

IAM US Bluechip Growth Fund I

  Dokumentai

  Svarbi
  informacija

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

  Norėdami gauti daugiau su fondu susijusios informacijos, kreipkitės telefonu +370 621 72826 arba el.paštu sj@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite prospektą ir kitus su fondu susijusius dokumentus.

  Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Plačiau