Alius Jakubėlis tapo „1 Asset Management” vadovu

2024 06 25

Nuo 2024 m. birželio mėnesio Alius Jakubėlis, valdymo įmonės „1 Asset Management” partneris, tapo šios įmonės vadovu ir nuo šiol aktyviai prisidės ir prie kasdieninės operacinės įmonės veiklos.

Nuo įmonės įkūrimo 2017 m. vadovo pareigas ėjęs Ernestas Kazbaras lieka įmonėje ir pagrindinį dėmesį skirs strateginei modernių studentų namų fondo (angl. co-living) plėtrai Europoje.

„1 Asset Management” per paskutinius kelerius metus stipriai užaugo ne tik valdomo turto apimtimis, kurio šiuo metu valdo virš 330 mln. Eur, bet ir kompetencijomis. Šiuo metu vykstant aktyviai mūsų valdomų fondų plėtrai, investuojant Lenkijoje bei ieškant investicinių galimybių Italijoje, Ispanijoje bei Kanadoje, kartu su įmonės partneriais nusprendėme pertvarkyti bendrovės struktūrą, kad galėtume efektyviau išnaudoti savo patirtį ir pasiekti strateginius kompanijos tikslus.“ – teigia „1 Asset Management“ vadovas Alius Jakubėlis.

„Mes į įmonę žiūrime kaip į vieną didelę šeimą, kurioje visos suinteresuotos pusės: akcininkai, komandos nariai ir investuotojai yra partneriai. Mūsų turto valdymo verslas remiasi 6 strateginėmis kryptimis: viešbučiai, modernūs studentų namai, privati skola, natūralūs ištekliai (miškų fondas), kapitalo rinkos bei privataus kapitalo (veterinarijos klinikos) fondai. Natūralu, kad pirmosios investicijos buvo atliekamos namų, Baltijos šalių rinkoje, tačiau naujame įmonės augimo etape esame užsibrėžę aktyvią plėtrą ne tik į CEE regioną, bet ir į Šiaurės Ameriką. Tai darome kartu su patikimais partneriais ir turėdami aiškius investuotojų mandatus. Visos komandos indėlis yra labai svarbus ir vertinamas. Jau dabar darome daug strateginių investicijų tiek Kanadoje, tiek Centrinėje Europoje.“ – papildo A. Jakubėlis.

„Sėkminga paskutinių metų studentų namų projekto plėtra Lenkijoje ir institucinių investuotojų pritraukimas atveria mums naujas galimybes ir prideda pasitikėjimo investuotojams. Kaip vieną iš naujų fondo investavimo krypčių žiūrime Kanadą. Ši rinka turi išties daug potencialo, yra toli nuo šiuo metu geopolitiškai karštų pasaulio taškų, tad manome, kad Lietuvos investuotojams tai gali atverti puikias diversifikavimo galimybes.“ – teigia A. Jakubėlis.

Dalintis