„I Asset management“ investuoja Lenkijoje – startuoja projektas Krokuvoje

2021 06 15

Startuoja didžiausias UAB I Asset Management fondo įgyvendinamas modernių namų statybų projektas Lenkijoje – jau pasirinkome ir užsitikrinome žemės sklypą su leidimu statyboms, o spalį pradidės ir pirmieji statybų darbai. Iš viso šiam projektui planuojame sutelkti 31 mln. EUR investicijų. Projektą įgyvendiname kartu su Mota-Engil, viena didžiausių statybų bendrovių Lenkijoje, kuri neseniai užbaigė panašius studentų namų projektus Gdanske ir Lisabonoje. Taip pat pasitelkėme pripažintus tarptautinius ekspertus studentų namų turto klasėje – Austrijos konsultacijų bendrovę Bonard.

„Tai didžiausias ir ambicingiausias mūsų projektas, savo dydžiu daugiau nei dvigubai pranokstantis mūsų įgyvendinamus projektus Vilniuje ir Rygoje sudėjus kartu. Įžvelgiame dideles projekto Krokuvoje ir kituose didžiuosiuose Lenkijos miestuose perspektyvas –mums imponuoja Lenkijos dydis, aukštojo mokslo studentų skaičius bei iki šiol neužimta kokybiško būsto studentams ir jauniems profesionalams niša. Pradėdami realizuoti projektą Krokuvoje, mintyse jau esame Varšuvoje, Poznanėje ir Vroclave, kur šiuo metu ieškome investicijoms ir statyboms strategiškai patogių vietovių“, – sako Matas Mockeliūnas, fondo partneris, atsakingas už investicijas.

„Studentų būstas yra viena iš paklausiausių turto klasių investuotojams dėl parodyto puikaus atsparumo –  ir gerais, ir pandeminiais laikais, studentų namų užimtumas viršijo 90 proc., o tai lemia mažą riziką ir nuolatines pajamas investuotojams. „Lenkija yra viena iš nedaugelio šalių, kurioje investuotojai gali rasti apimties,  paklausos ir nepakankamai prisotintos rinkos derinį. Be to, pastaraisiais metais ir paklausa, ir nuomos kaina didėjo“, – sako Bonard generalinis direktorius Samuel Vetrak.

Plačiau apie tai skaitykite 15min.lt publikacijoje.

Dalintis