„I Asset Management“ valdomas skolos fondas „NuCapital“ finansuos „INVEGA“ priemonę „ALTERNATYVA“

2020 05 07

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) įvertino, pritarė ir patvirtino UAB „I asset management“ valdomo privačios skolos fondo „NuCapital“ tinkamumą įgyvendinti priemonę „Alternatyva“. Ši priemonė yra skirta padėti SVV gauti finansavimą iš alternatyvių finansuotojų. Fondui patikėta išskolinti lėšų suma siekia iki 10 milijonų eurų, o visos programos apimtis – 50 milijonų eurų.

Pasak Martyno Kavaliausko, į privačią skolą investuojančio fondo „NuCapital“ fondo valdytojo, ši priemonė padės fondui suteikti finansavimą ne tik dar operatyviau ir lanksčiau nei iki šiol, tačiau ir kur kas didesnėmis apimtimis.

„Tai reikšmingas fondo „NuCapital“ bei jo komandas įvertinimas. Džiaugiamės, jog su „Invega“ patvirtintas bendradarbiavimas leis dar intensyviau nei iki šiol skolinti SVV bei tapti vienu aktyviausiu šios rinkos dalyviu.“, – komentuoja M. Kavaliauskas.

„NuCapital“ paskolas planuoja pradėti išdavinėti nuo gegužės vidurio. Paraiškas paskolai gauti bus galima pateikti tiek internetu, privačios skolos fondą „NuCapital“ valdančios „I Asset Management“ svetainėje, tiek ir kreipiantis el. paštu info@1am.lt

Dalintis