Smalsu pamatyti, kaip atrodo jau rugsėjį atidarymą švęsiantys studentų namai Rygoje, turintys brolį dvynį ir Vilniuje, Santariškių mikrorajone?

2022 09 05

Ką tik baigtuose įrengti studentų namuose „SHED Co-living Riga“, į kuriuos investavo 1 Asset Management valdomas fondas „European Student Housing Fund“, apsilankė Latvijos nacionalinės televizijos TV3 komanda ir parengė mūsų projektą pristatantį vaizdo siužetą, kurį jau išvydo Latvijos televizijos žiūrovai.

Kaip sako Eglė Garnienė, „European Student Housing Fund“ grupės vadovė, Rygoje gyvena apie 60 tūkst. studentų, iš kurių apie 8 tūkst. yra atvykę iš užsienio, tad poreikis studentų apgyvendinimui Latvijos sostinėje yra didžiulis.

Deja, aukštųjų mokyklų studentų bendrabučiai yra daugiausiai nerenovuoti, o apgyvendinimo sąlygos juose dažnai netenkina studentų poreikių. Be to, aukštosios mokyklos dažnai neturi galimybių didelėms investicijoms į jų atnaujinimą.

Tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl 1 Asset Management investuoja į studentų namų projektus. „Norime bendradarbiauti sprendžiant šią socialinę problemą ir pasiūlyti modernų apgyvendinimą studentams, atitinkantį aukščiausius Europos studentų namų standartus“, – sako E. Garnienė.

Video medžiagą galite pamatyti čia

Dalintis