Vilniuje duris atveria modernūs studentų namai: pasiūlys tai, kas Lietuvoje kol kas dar neįprasta

2022 08 02

Vilniuje – kaip Paryžiuje, Londone ar Berlyne. Taip galima kalbėti apie jau netrukus Lietuvos sostinėje duris atversiančius studentų namus „SHED Co-living Vilnius“. Juose gyvenimas bus toks, kokį dar visai neseniai, atrodytų, buvo galima pajusti studijuojant bei gyvenant ne Lietuvoje, tačiau kurioje nors iš Vakarų Europos šalių.

Šalia Santaros klinikų įsikūręs „SHED Co-living Vilnius“ – tai tam tikrose šalyse visiškai įprastas, tačiau Lietuvoje dar gana naujo tipo studentų gyvenamasis būstas. Jis bus skirtas ne tik turėti stogą virš galvos, bet ir visapusiškai tobulėti bei augti kaip asmenybei.

Kurti save ir savo aplinką – ryžtingai, drąsiai ir autentiškai

„SHED Co-living Vilnius“ – tai kruopščiai suplanuoti studentų namai, kurie vystyti atsižvelgiant į tai, ko reikia jaunam, į naują gyvenimo etapą žengiančiam, tikslus ir savo asmenybę bei charakterį formuojančiam žmogui.

Pavadinimas SHED simbolizuoja „senojo aš“ nusimetimą ir iniciatyvą pokyčiams: naujas patirtis, neatrastas temas bei plačias galimybės.

„Šių studentų namų tikslas yra, jog gyventojas visada jaustųsi saugiai, jaukiai, tarsi savo namuose. Bet tuo pačiu gebėtų išeiti ir iš komforto zonos bei atrasti naujų dalykų, nuolatos augti ir tobulėti.

Čia suteikiamos visos sąlygos ne tik ramiai gyventi, bet ir kurti, pažinti naujus dalykus, surasti naujų pažiūrų žmonių, bendraminčių. Pagal savo viziją „apsistatyti“ gyvenimą ir atsiskleisti įvairiapusėje bendruomenėje. Studentų namų aplinka ir visi juose esantys patogumai skatina būti charizmatišku, aktyviu ir aukštų tikslų siekiančiu bei save tikslingai realizuojančiu žmogumi“, – pasakoja „SHED Co-living Vilnius“ vadovė Eglė Garnienė.

Daugiau skaitykite Lrytas straipsnyje

 

Dalintis