Informacija

TIPAS
Uždaro tipo
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
STRATEGIJA
Oro uosto viešbučio vystymas bei operavimas
OBJEKTAS
Vilniaus oro uosto viešbutis
ATIDARYMAS
2020 metų III ketvirtis
FONDO PRADŽIOS DATA
2019 03 04
VEIKLOS TRUKMĖ
5 + 3

Apie fondą

Fondas valdo veikiantį verslo klasės (4*) viešbutį šalia Vilniaus oro uosto.

Valdomas objektas:

 • Atstumas nuo VNO oro uosto terminalo: 450 m.
 • Prekinis ženklas: „Park Inn by Radisson“.
 • Skolos/pradinės investicijos santykis (LTC): 50%

 

Rinkos dinamika:

Turistų srautas Vilniuje 2008-2018 m. augo po 8%+ į metus, kas tiesiogiai lemia augantį viešbučių užimtumą.

2,5 karto nuo ES atsiliekantis viešbučių lovų skaičius 1000 gyventojų Lietuvoje indikuoja reikšmingą viešbučių sektoriaus augimo potencialą.

Ekspertai prognozuoja, kad iki 2024 m. pabaigos viešbučių pajamos sugrįš į priešpandeminį lygį ir pratęs savo ilgalaikę augimo tendenciją.

Aktyvioje Lietuvos NT sandorių rinkoje viešbučių sandoriai sudaro tik 4-6%.

Pirmasis tarptautinio prekės ženklo tinklo viešbutis šalia Vilniaus oro uosto (šalia nėra tiesioginių tos pačios klasės konkurentų).

Naujų aukštos klasės tarptautinių prekės ženklų viešbučių projektai Vilniuje tampa patrauklia investicinio NT klase vietiniams ir tarptautiniams investuotojams.

Komanda

Laurynas Antropikas
Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

Laurynas Antropikas

Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

PATIRTIS

 • Orion Securities – Įmonių finansų projektų vadovas
 • Orion Securities – Finansų analitikas
 • Roland George Investment Program – Vertybinių popierių analitikas

IŠSILAVINIMAS

 • Stetson University – Finansų ir verslo administravimo bakalauro studijos
Vincas Vosylius
Analitikas

Vincas Vosylius

Analitikas

PATIRTIS

 • BaltCap – vasaros praktika
 • SSE Riga Investment Fund – Portfelio valdytojas

IŠSILAVINIMAS

 • Stockholm School of Economics in Riga – Ekonomikos bakalauras

Vilnius Airport Hotel

  Dokumentai

  Svarbi
  informacija

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

  Norėdami gauti daugiau su fondu susijusios informacijos, kreipkitės telefonu +370 618 74816 arba el.paštu info@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite prospektą ir kitus su fondu susijusius dokumentus.

  Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Plačiau