„1 Asset Management“ studentų būsto projektui Varšuvoje įgyvendinti pasirinko naudoti gamykloje naudoti gamyklinių konstrukcijų technologiją

2024 04 04

„1 Asset Management“ ir „Solida Capital“ džiaugiasi galėdami pranešti apie bendradarbiavimą su gamyklinių konstrukcijų ir modulių pastatams ekspertais „Pekabex“ dėl naujų studentų namų projekto Varšuvoje vystymo.

Naujieji 7500 kv. m. studentų namai, esantys Puławska gatvėje, Mokotów rajone Lenkijos sostinėje bus 360 lovų. Šis projektas bus pirmasis „1 Asset Management” studentų namų projektas statomas naudojant gamykloje iš anksto paruoštų konstrukcijų technologiją.

Praėję kruopštų vertinimo procesą, mūsų partneriai, pirmaujanti NT plėtros bendrovė „Solida Capital“, sudarė statybų rangos sutartį su „Pekabex“, kuri garsėja surenkamų gamyklinių sprendimų patirtimi. Ši technologija supaprastina statybos procesą, sutrumpina projekto terminus ir sumažina poveikį aplinkai. Surenkamoji modulinė statyba suteikia daug privalumų, įskaitant geresnę statybos kokybę, ekonomiškumą ir didesnį tvarumą efektyviai naudojant medžiagas ir išteklius.

„Pasirinkome šią technologiją, nes ji pagreitina statybos procesą, tad vietoje 18-21 mėnesių statybos truks tik 15. Sutaupome daug laiko, nes statybos elementai gaminami gamykloje nepriklausomai nuo statybvietės ir vežami į aikštelę bei iškart montuojami į pastato konstrukciją. Planuojame baigti statybos procesą ir naujuosius studentų namus atidaryti 2025 metų vasarą.“ – sako „CEE Student Housing Fund“ partneris Matas Mockeliūnas.

Statybos pradedamos nedelsiant, o pabaiga numatoma 2025 m. III ketvirtį. Visų statybų metu visos šiame procese dalyvaujančios šalys glaudžiai bendradarbiaus, siekdamos užtikrinti sklandų projekto vykdymą ir laikytis aukščiausių kokybės ir saugos standartų.

Plačiau apie privačių studentų namų fondą.
Plačiau apie „Shed Living“

Dalintis