„1 Asset Management” investuoja 50 mln. Eur ir statys 650 kambarių modernius studentų namus Varšuvoje

2024 03 21

„1 Asset Management“ kartu su nekilnojamo turto bendrove „Hanner“ džiaugiasi galėdami pranešti apie sėkmingą dviejų pastatų, esančių „Lipowy“ biurų parke Varšuvoje, įsigijimo iš „Futureal Investment Partners” sandorio užbaigimą.

„1 Asset Management“ pavers esamus biuro pastatus į modernius „SHED Living“ studentų namus ir investuos daugiau kaip 50 mln. Eur. Objektų lokacija yra prestižiniame Varšuvos Ochota rajone kuriame įsikūrę pagrindiniai Varšuvos universitetai kuriame studijuoja medicinos, taikomųjų ir kitų mokslų studentai. Varšuva yra didžiausias akademinis centras CEE regione, kuriame studijuoja daugiau kaip 220.000 studentų.

„1 Asset Management” projektams Lenkijoje bei kitose Vidurio ir Rytų Europos šalyse vystyti yra įsteigusi atskirą fondą „CEE Student Housing Fund”, kurio strateginis investuotojas yra „Hanner“.

„Tai jau antroji mūsų „SHED Living“ lokacija Varšuvoje. Tai strateginis įsigijimas siekiant sukurti stiprų modernių ir tvarių modernių studentų namų portfelį Lenkijos ir kituose centrinės ir rytų Europos šalyse. Tai geras konversijos projekto pavyzdys, kai ankstesni 21 000 kv.m biurų plotai bus paverčiami į modernų nuomojamą gyvenamąjį plotą, kuriame bus daugiau nei 650 kambarių. Varšuvoje labai trūksta prieinamo ir šiuolaikiško gyvenamojo ploto studentams ir jauniesiems profesionalams – pasiūla šiame segmente itin maža, o dėl didelio studentų skaičiaus, paklausa itin didelė“. – sako fondo „CEE Student Housing Fund“ partneris Matas Mockeliūnas.

„Investicijos į tokio pobūdžio projektus atitinka mūsų strateginės plėtros kryptį – daugiau dėmesio skirti nekilnojamojo turto projektams Vidurio ir Pietų Europos šalyse. Kadangi studentų būstas Lenkijoje patenkina tik dalelę paklausos, matome daug galimybių šiame sektoriuje,“ – sako Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

 

Plačiau apie privačių studentų namų fondą.
Plačiau apie „Shed Living“

Dalintis