Prie „1 Asset Management“ prisijungia NT profesionalė Ieva Naščišonienė

2023 06 12

Nuo šios mėnesio pradžios prie valdymo įmonės „1 Asset Management” komandos prisijungė Ieva Naščišonienė – tarptautinę prestižinio nekilnojamo turto patirtį turinti profesionalė. Prie komandos I. Naščišonienė jungiasi kaip „Luxury Hotels Fund“ investicinių projektų vadovė.

„Daug metų gyvenau ir dirbau NT srityje tarptautinėse rinkose Londone, Singapūre bei Malaizijoje. Pagrindiniai mano klientai buvo honkongiečiai, singapūriečiai, kinai, japonai ir kiti tolimųjų rytų šalių piliečiai. Ne tik dirbau su pardavimais ar nuomos segmentu prestižiniuose Londono rajonuose Mayfair, Marylebone, Knightsbridge ar Holland Park, bet taip pat ieškojau investicinių objektų ir valdžiau profesionalių investuotojų portfelius.“ – teigia I. Naščišonienė.

Ievos patirtis apima pardavimus prestižiniuose Londono objektuose „One Hyde Park“, „Embassy Gardens“, „The Tower“ bei prestižiniuose adresuose Sloane Square, Cadogan Gardens, Berkeley Square, Portland Place ir pan.

„Pati aktyviai investuoju į nekilnojamo turto objektus, nes tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje tai yra vienas saugiausių investicinių produktų. Turiu patirties ne tik gyvenamajame NT segmente, bet ir viešbučių industrijoje. Dirbdama su prestižiniu būstu Londone, turėjau galimybę iš labai arti matyti tiek estetinį tų objektų grožį, sukurtą žinomiausių pasaulio dizainerių ir architektų, tiek ir turtingų šeimų ir investuotojų iš viso pasaulio verslo požiūrį bei nekilnojamo turto portfelio kūrimo principus ir verslo strategijas.“ – papildo I. Naščišonienė.

„Ievos tarptautinė patirtis bus naudinga ne tik „Luxury Hotels Fund“ valdymui, bet ir kitiems į nekilnojamą turtą investuojantiems mūsų fondams, tokiems kaip „Student Housing Fund“, kuris investuoja į modernius studentų namus, bei „Airport Hotels Fund“, kuris investuoja į viešbučius prie tarptautinių oro uostų CRE regione. Strateginiuose „Luxury Hotels Fund“ planuose esame nusimatę investicijas į itin prabangius, išskirtinėse lokacijose esančius viešbučius, kurie dėl savo istorinio unikalumo ir retumo visuomet išliks patraukliu turtu išlaikančiu savo vertę – toks turtas industrijoje žinomas kaip trofėjinis turtas. Rasti, vystyti ir valdyti tokį turtą reikalinga išskirtinė patirtis, tad džiaugiamės Ievos prisijungimu prie „1 Asset Management“ komandos.“ – teigia „1 Asset Management“ vadovas Ernestas Kazbaras.

Susiję straipsniai:

 

Dalintis