Informacija

Tipas
Uždaro tipo
INVESTUOTOJAI
Skirtas tik informuotiesiems investuotojams
Strategija
Oro uosto viešbučio vystymas bei operavimas
Objektas
Krokuvos oro uosto viešbutis
Atidarymas
2022 metų II ketvirtis
Fondo Pradžios data
2019 03 04
Veiklos trukmė
5 + 3

Apie fondą

Fondas valdo ekonominės klasės (3*) viešbutį šalia sparčiai besivystančio Krokuvos oro uosto. Viešbutis patenkins verslo keliautojų, turistinių grupių bei individualių keliautojų poreikius.

Valdomas objektas:

 • Atstumas nuo oro uosto: 500 m.
 • Prekinis ženklas: „Hampton by Hilton“.
 • Skolos/pradinės investicijos santykis (LTC): 65%

 

Lenkijos turizmo sektorius:

 • Lenkijos apgyvendinimo rinka pastaraisiais metais ženkliai auga ir pranoksta net Vakarų Europą.
 • Pagrindinės Lenkijos apgyvendinimo rinkos augimo priežastys: ekonominis augimas, dažnėjančios vidinės kelionės, turistų susidomėjimas Lenkijos  kultūros paveldu bei MICE turizmas.
 • Krokuva pastaraisiais metais pritraukė nemažai tarptautinių korporacijų (Shell, Johnson&Johnson ir kt.) kurios ne tik kuria darbo vietas, bet ir skatina verslo centrų kūrimą bei verslo keliones.
 • Krokuvos oro uoto keleivių srautas per paskutinius 3 metus vidutiniškai augo po 16% per metus, o 2019m. srautas pasiekė beveik 8,4 mln.
 • Viešbučių NT klasė susilaukia didelio susidomėjimo iš užsienio investuotojų dėl didesnės investicijų grąžos bei Lenkijos parodyto atsparumo ekonominės krizės metu.

Komanda

Laurynas Antropikas
Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

Laurynas Antropikas

Fondo valdytojas | Airpot Hotel Fund

PATIRTIS

 • Orion Securities – Įmonių finansų projektų vadovas
 • Orion Securities – Finansų analitikas
 • Roland George Investment Program – Vertybinių popierių analitikas

IŠSILAVINIMAS

 • Stetson University – Finansų ir verslo administravimo bakalauro studijos
Vincas Vosylius
Analitikas

Vincas Vosylius

Analitikas

PATIRTIS

 • BaltCap – vasaros praktika
 • SSE Riga Investment Fund – Portfelio valdytojas

IŠSILAVINIMAS

 • Stockholm School of Economics in Riga – Ekonomikos bakalauras

Krakow Airport Hotel

  Dokumentai

  Svarbi
  informacija

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.

  Norėdami gauti daugiau su fondu susijusios informacijos, kreipkitės telefonu +370 618 74816 arba el.paštu info@1am.lt. Prieš investuodami atidžiai perskaitykite prospektą ir kitus su fondu susijusius dokumentus.

  Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Prieš priimant sprendimą investuoti, patartina ne tik gerai apgalvoti savo investavimo tikslus, bet ir rizikas, mokesčius bei išlaidas, kurias patiria fondas. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos – galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė grąža negarantuoja ateities rezultatų. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia valiutų svyravimai, politinės ir ekonominės aplinkos pokyčiai. Fondai, kurie koncentruojasi į vieną šalį ar sektorių arba fondai, kurie investuoja į mažesnes įmones, gali patirti didesnių vertės svyravimų ar susidurti su likvidumo iššūkiais. Investicijos į besivystančias rinkas, nekilnojamąjį turtą, valiutas, fiksuoto pajamingumo instrumentus ar alternatyvias investicijas turi papildomų rizikų. Dėl kai kurių fondų specifikos galimi didesni kapitalo prieaugio išmokėjimai nei kitose investicijose. Detalesnę informaciją apie rizikas rasite Fondo prospekte ir taisyklėse.Detali informacija apie fondą ir valdymo įmonę yra pateikiama prisijungus prie kliento zonos.

  Plačiau